Безшовне з'єднання дозволяє створювати єдині поверхні будь-яких форм, а також дає можливість поєднувати кілька кольорів в одному виробі, що особливо важливо при використанні в якості поверхонь для стільниць, підвіконь, барних і адміністративних стійок, стінових покриттів і т. Д.

Ремонтопридатність - ще одна властивість.  Хоча штучний камінь дуже міцний матеріал, в процесі експлуатації поверхню може бути пошкоджена.  Пошкоджені поверхні (глибокі подряпини, тріщини, відколи), утворені в процесі експлуатації, можливо, відновити до первісного вигляду і ваше виріб прослужить вам ще довгі роки.

Можливість використовувати камінь для обробки криволінійних поверхонь, а також виготовляти різноманітні декоративні прикраси та аксесуари (ваші фантазії безмежні).

Штучний камінь прослужить дуже довго і не втратить своїх первісних якостей протягом багатьох років.  На штучний камінь поширюється гарантія 3 роки за умови правильної експлуатації і монтажі фахівцями, які пройшли програму навчання по роботі з штучним каменем.

Штучний камінь не вбирає вологу, жири.  Чи не виділяє ніяких шкідливих речовин.  Здатний протистояти цвілі, грибків, бактерій.  Штучний камінь зробить ваш інтер'єр надзвичайно затишним і в той же час досить респектабельним.

Різноманітна колірна палітра (близько 100 колірних відтінків) задовольнить смаки найвибагливіших клієнтів;