Про нас

«Скала» - фірма, що спеціалізується на виготовленні виробів з штучного каменю. Як відомо, даний матеріал відрізняється високою міцністю і довговічністю, дає можливість створювати композиції різноманітних форм і відтінків. Використання виробів зі штучного каменю внесе свою родзинку в будь-який інтер'єр, зробивши його стильним і сучасним. Завдяки цим та ще багатьом іншим достоїнств штучний камінь є одним з найпопулярніших матеріалів на сьогоднішній день.

Підприємство «Скала» існує на ринку України більше 7 років. За цей час було придбано багатий досвід успішної співпраці з замовниками - як з приватними особами, так і з провідними меблевими фірмами. Завдяки високій якості продукції, що виробляється, кваліфікованому обслуговуванню клієнтів, відповідального виконання замовлень ми завоювали репутацію серйозного і надійного партнера.

Щорічно зростають обсяги виробництва, розширюється ринок збуту, збільшується число нових замовників. Багаторічний досвід спільної роботи зробив з наших співробітників згуртований, сильний, професійний колектив, що дозволяє оперативно і ефективно вирішувати поставлені завдання будь-якої складності.